تعمیرات جاروبرقی حایر

تعمیر جاروبرقی حایر

تعمیرات جاروبرقی حایر با تکنولوژی روز

مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات جاروبرقی حایر در تهران. یکی از وسایل برقی تمیز کننده منزل که به یک عضو ثابت در منازل تبدیل شده است، جاروبرقی می باشد. جاروبرقی در انواع برندها تولید می شود که یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها در ساخت جاروبرقی حایر به کار رفته است.

برای تعمیر جاروبرقی حایر، بهتر است از تعمیرکاران متخصص در نمایندگی ها یا تعمیرگاه های لوازم خانگی مانند مرکز مجاز تعمیرگاه استفاده شود. تکنولوژی این جاروبرقی حساس بوده و باید به وسیله قطعات اورجینال حایر تعویض گردد. برای تعمیرات جاروبرقی، مدل تعیین نمی کند که تعمیر به چه صورت انجام گیرد. بلکه روند و سیستم کاری جاروبرقی است که در کلیه برندها یکی است و تعمیرکاران با تجربه و کار آموخته ما می توانند هر برندی را تعمیر کنند.

تعمیرات جاروبرقی حایر در مجاز تعمیرگاه

عده ای هستند که برای تعمیرات و گرفتن مشاوره برای عیب وسایل برقی خود نمی دانند به کجا مراجعه کنند. و وقتی جاروبرقی آنها دچار مشکل می شود سرگردان می شوند که کجا و چه کسی می تواند به سوالات آنها برای تعمیرات جاروبرقی حایر جواب دهد. مجاز تعمیرگاه یکی از مراکز  معتبر تعمیر لوازم خانگی حایر می باشد که برای تعمیرات وسایل برقی به ارائه خدمات مشغول می باشد. شما در هر کجای تهران که باشید می توانید برای گزارش عیوب جاروبرقی خود با مجاز تعمیرگاه تماس گرفته و از خدمات درب منزل آن بهره بگیرید. در هر منطقه از استان تهران که هستید می توانید مشکل خود را مطرح کنید و سپس مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه برای تعمیرات جاروبرقی حایر شما، تعمیرکار خبره ای را به محل شما اعزام خواهد نمود.

از جمله ویژگی های این مرکز پاسخگویی 24 ساعته در هر هفت روز هفته می باشد. نیازی به حمل و نقل جاروبرقی نیست زمانی که سفارش خود را به صورت تلفنی یا از طریق سایت ثبت کردید، در اسرع وقت نیروی مجرب در مکان حاضر شده و اقدام به بررسی و عیب یابی وسیله کرده و اگر در منزل بتوانند آن را تعمیر کنند به تعمیر می پردازند و در صورت نیاز به تعمیرات جاروبرقی حایر به صورت تخصصی تر و نیاز به استفاده از وسایل و تجهیزات کارگاه، با ارائه رسید آن را با خود به کارگاه برده و اقدام به تعمیر آن می نمایند.

روش کار تعمیرکاران مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه، به این صورت است که تا زمانی که بشود قطعه و ایرادی را تعمیر کرد اقدام به تعمیر می کنند و فقط در صورتی که نتوان تغییری ایجاد کرد اقدام به تعویض قطعه می نمایند.

مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی حایر

مشکلاتی که در جاروبرقی haier و سایر وسایل برقی پیش می آید، اکثرا به دلیل استهلاک، عدم سرویس به موقع و روش استفاده نادرست و ناآگاهانه از وسیله و اتفاقات غیر مترقبه می باشد. که هر کدام از تعمیرات رایج به دلایلی اتفاق می افتد که در اینجا به آنها اشاره می گردد و زمانی که شما بدانید مشکل شما به چه علت اتفاق افتاده و مربوط به کدام بخش است راحت تر می توانید برای تعمیرات جاروبرقی حایر اقدام کرده و از حدود قیمت آن مطلع گردید.

  • خاموش شدن های ناگهانی جاروبرقی حایر

زمانی که جاروبرقی شما در حین کار خاموش می شود بدیهی ترین کاری که می توانید بکنید چک کردن پریز و یا جریان برق می باشد. اگر چک کردید و این اتفاق مربوط به هیچ کدام نبودید نترسید و فکر نکنید جاروبرقی شما سوخته است. علل خاموش شدن جاروبرقی می تواند ایرادات کوچکی مثل پر شدن پاکت جاروبرقی باشد. زمانی که این اتفاق می افتد برای جلوگیری از فشار به موتور برای تمیز کردن فضای داخلی از گرد و خاک دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد. مورد دیگر کثیف شدن فیلتر هوا می باشد. و مورد دیگر که می توانید بررسی کنید لوله خرطومی یا تلسکوپی دستگاه است اگر مسدود باشد دستگاه خاموش می شود. با تماس با تعمیرکار برای تعمیرات جاروبرقی حایر آنها متوجه میشوند که اشکال کار ساده و جزیی است یا مربوط به موتور و یا قطعات داخلی دستگاه می باشد. اگر ترموستات دستگاه که وسیله ای برای اندازه گیری دمای موتور است دچار مشکل شود و موتور داغ شود برای جلوگیری از سوختن جاروبرقی خود به خود خاموش میشود.

  • سروصدای دستگاه

زمانی که یکی دو سال از استفاده از جاروبرقی haier می گذرد به صورت طبیعی دستگاه صدایی بلندتر از قبل خواهد داشت. اما وقتی در قطعات داخلی یا مواردی دیگر کارکرد دستگاه دچار اشکال و اختلال شود این مشکل با سرو صدای غیرطبیعی خود را نشان می دهد. اگر فیلتر هوا کثیف شود ، اگر پاکت دستگاه پر گردد، صدای آن افزایش یافته و باید به خالی کردن پاکت و شست و شوی فیلتر اقدام نمایید. برای جلوگیری از مجبور شدن به تعمیرات جاروبرقی حایر بهتر است هر دو ماه یکبار فیلتر را شستشو دهید و اگر کثیف و از کار افتاده شده بهتر است برای تعویض آن با تعمیرکاران برای خرید فیلتر تماس بگیرید.

مورد دیگر خراب شدن بلبرینگ های جاروبرقی است، اگر این قطعات خراب شود باید با قطعات اصل جایگزین نمایید.

  • عدم مکش صحیح جاروبرقی haier

هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که وقت و انرژی خود را برای جارو کردن بگذارید اما، جارو مکش لازم برای تمیز کردن فرش یا کف را نداشته باشد. زمانی که این اتفاق می افتد باید برای تعمیر جاروبرقی حایر خود اقدام کنید. اگر مکش دستگاه ضعیف بود بهتر است اقدام به خالی کردن پاکت جارو کنید. سپس لوله خرطومی یا تلسکوپی دستگاه را چک کنید که چیزی در آن گیر نکرده باشد. قسمت پارویی دستگاه که در تماس مستقیم با فرش است را بررسی کنید که با کرک یا مو یا جسمی بزرگ مسدود نشده باشد.

در دسته جارو قسمتی هست که به صورت کشویی دریچه ای را باز می کند که زمانی که شی ای درون دستگاه کشیده شد و خواستید جلو آن را بگیرید که بالا نرود، می توانید سریع آن را باز کنید تا مکش انجام نشود و بهتر است آن را چک کنید تا باز نباشد.

مورد دیگر نیم سوز شدن موتور دستگاه می باشد. و همین باعث می شود دستگاه مکش لازم را نداشته باشد. که باید برای تعمیرات جاروبرقی حایر به وسیله متخصصین مجاز تعمیرگاه اقدام کنید.

  • خراب شدن بخش سیم جمع کن

وقتی دکمه مربوط به جمع کردن سیم را فشار می دهید ممکن است به یکباره مشاهده کنید عملی انجام نداده و سیم را تا یک حدی جمع می کند. علت این امر می تواند خراب شدن دکمه دستگاه باشد. اگر مربوط به دکمه دستگاه نباشد و تعمیرات جاروبرقی حایر روی دکمه انجام گیرد و درست نگردد باید سیم جمع کن را مورد بررسی قرار داد و تعمیر کرد. اگر مجاز تعمیرگاه اقدام به تعمیر وسیله ای نمود اما بعد از مدتی دوباره آن عیب بازگشت باید بدانید تعمیرات مجاز تعمیرگاه دارای 1 سال ضمانت نامه تعمیر است که در این مدت اگر تماس گرفته و از بازگشت عیب اطلاع دادید به صورت رایگان تعمیرکاران این مجموعه اقدام به تعمیر دستگاه می نمایند.

  • روشن نشدن دستگاه

وقتی کلید روشن شدن جاروبرقی حایر را فشار دادید اما وسیله روشن نشد، بهتر است پریز، و جریان برق را کنترل نمایید. اگر هیچ یک از این مسائل نبود، باید به خرابی کابل، دوشاخه دستگاه و خرابی سیم جمع کن شک کنید. ممکن است کلید دستگاه خراب شده باشد که هر یک از این مشکلات را تعمیرکار متخصص با بررسی های لازم میتوانید متوجه شود. اگر رله دستگاه سوخته باشد خود را به این صورت نشان میدهد. موتور در آخر مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به تعمیرات جاروبرقی حایر داشته باشد قبل از هر چیز حدود قیمت به شما اعلام شده و هر زمان که شما خواستید پرسنل در محل حاضر شده و وسیله را برای تعمیر تحویل گرفته و با کوتاهترین زمان ممکن بسته به عیب دستگاه آن را به شما تحویل می دهند. پس از ترس هزینه، اقدام به تعمیرات را به تاخیر نیندازید. و بهتر است از مشاوران مجاز تعمیرگاه کمک بگیرید.

نگهداری درست از جاروبرقی حایر

برای بالا بردن عمر دستگاه و به تاخیر انداختن استهلاک وسیله بهتر است یکسری نکات را رعایت کنید تا شما به تعمیرات جاروبرقی حایر نیاز پیدا نکنید. از جمله این موارد می توان به خالی کردن به موقع پاکت دستگاه اشاره کرد. اگر این کار را نکنید گرد و غبار داخل جاروبرقی پخش شده و موتور برای تمیز کردن محیط داخل باید مضاعف کار کرده و به آن فشار آمده و خراب می گردد.

مورد دیگر اینکه باید فیلتر دستگاه را اگر قابل دسترسی است به طور مرتب تمیز کنید. یا اگر بسیار کثیف و خراب شده است آن را با فیلتر نو با توصیه تعمیرکار متخصص تعویض کنید. بهتر است هنگام جمع کردن آشغال ها از روی فرش آشغال های بزرگ مثل کاغذ پاکت و گچ و خاک و چیله های بلند را با دست و جارو دستی جارو کنید زیرا گیر کردن هر یک از آنها در مسیر خرطومی باعث بروز مشکلاتی می گردد که به مرور زمان به جاروی شما آسیب می زند.

دستگاه را به مدت طولانی و مکرر روشن نگذارید و به صورت پشت سرهم روشن خاموش ننمایید.

چه زمانی برای تعمیرات جاروبرقی حایر اقدام کنیم؟

زمانی که کارکرد دستگاه شما از حالت معمولی خارج می شود برای تعمیرات جاروبرقی حایر اقدام کنید. از جمله مکش ضعیف، خراب شدن سیم جمع کن، کار نکردن کلید های دستگاه، صدای غیر عادی و فشار به موتور، اشکال در سیم کابل دستگاه ، روشن و خاموش شدن های ناگهانی ، استشمام بوی سوختگی از درون دستگاه، داغ کردن موتور می تواند از این دست اشکالات باشد.

زمانی که این مشکلات را مشاهده کردید خودتان اقدام به کاری نکنید و حتما با تعمیرات مجاز تعمیرگاه تماس گرفته و از آنها مشاوره بگیرید.

تعیین هزینه تعمیرات جاروبرقی حایر

هزینه سرویس و تعمیر وسایل در مجاز تعمیرگاه با توجه به نوع عیب دستگاه، نیاز به تعویض قطعه، با توجه به قیمت های روز بازار و هزینه تعمیرکار تعیین می شود. و تمامی این هزینه ها با توجه به قیمت مصوبه اتحادیه تعمیرکاران صورت میگیرد. و به دلیل مشخص بودن هزینه ها و شفاف بودن دستمزد ها برای انواع عیوب رایج و غیر رایج، می توانید قبل از تعمیرات جاروبرقی حایر هزینه تمام شده خود را به صورت حدودی متوجه گردید و سپس اقدام به تعمیر نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo