نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور

خرابی لوازم خانگی پاکشوما در نور و نیاز به تعمیر

مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما شامل یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروفر، مایکروویو، سولاردام و کولر گازی، با سالها سابقه درخشان می باشد. زندگی این روزها بدون استفاده از وسایل برقی و گازی امکان پذیر نمی باشد. اینکه برند دستگاه چه باشد در روند کاری دستگاه و تعمیرات لوازم تاثیر گذار نیست. اما برندهایی مثل پاکشوما هستند که از به روز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها در ساخت استفاده می کنند. برای تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور باید از تعمیرکاران مجرب کمک گرفت. تعمیرات لوازم خانگی pakshoma را نباید به هر کسی سپرد و یکی از معتبر ترین مکان هایی که با پرسنل مجرب، اقدام به تعمیرات می نمایند، مجاز تعمیرگاه بعنوان یک نمایندگی معتبر تعمیر لوازم خانگی در نور می باشد. این مرکز دارای ویژگی هایی است که در ادامه ذکر می گردد. همچنین این مرکز دارای شعب یا نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در سراسر نور می باشد.

تلفن تماس:

۰۱۱۹۱۰۱۱۳۸۳

۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶

۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۵ (پاسخگویی شبانه روزی در سراسر نور )

۱۶۶۹ (شماره خدمات مشتریان بدون نیاز به پیش شماره و کد در سراسر نور . کافی است در هر جای نور که هستید فقط عدد ۴ رقمی ۱۶۶۹ را با تلفن ثابت یا همراه خود شماره گیری نمایید). چنانچه مشکلی با شماره ۴ رقمی داشتید می توانید بصورت شبانه روزی با شماره موبایل ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۵ تماس حاصل نمایید.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور

پذیرش و تعهد در این نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در نور سرلوحه کار تعمیرکاران می باشد، به این صورت که تا قطعه های وسیله را بتوان تعمیر کرد پرسنل اقدام به تعویض قطعه نمی کنند. شما هر زمان که بخواهید می توانید از طریق شماره های تماس موجود در سایت با کادر پشتیبانی مجاز تعمیرگاه تماس گرفته و سفارش خود را برای تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور ثبت نمایید. سپس از امکان تعمیر درب منزل این مجموعه بهره مند گردید. کادر پشتیبان هر هفت روز هفته به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما بوده و اگر مشکل جزیی باشد شما توسط مشاوران راهنمایی شده و اگر رفع عیب نیاز به تخصص داشته باشد حدود قیمت تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما به شما ارائه خواهد شد.

هزینه تعمیرات لوازم خانگی در مرکز تعمیراتی پاکشوما در نور

زمانی که شما برای تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور با پشتیبانی نمایندگی تماس می گیرید، می توانید با ذکر عیب به صورت حدودی از مشکل یا هزینه آن مطلع شوید، اما نرخ هزینه تعمیرات در مرکز مجاز تعمیرگاه توسط اتحادیه مصوب شده و به استحضار شما رسانده می شود. خرید قطعات با توجه به قیمت روز بازار صورت می گیرد. هر گونه خدماتی که توسط این مجموعه به شما عرضه می گردد، گارانتی داشته و قطعات نیز ضمانت نامه شش ماهه دارد.

نمایندگی تعمیرات یخچال پاکشوما در نور

خدمات تعمیرات یخچال پاکشوما در نور

در صورت مصرف اشتباه یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی ایجاد می شود که در اکثر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال در نور اکثر این مشکلات رایج و یکسان می باشد. قبل از هر چیز لازم به ذکر است برند پاکشوما در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و برای ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است. هنگام تعمیرات یخچال پاکشوما باید به این نکته توجه داشته باشید که از یک نمایندگی معتبر در نور، تعمیرکار طلب نمایید. زیرا در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی است اما برای تعمیرات یخچال پاکشوما باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند بود.

ایرادات رایج در تعمیر یخچال پاکشوما در نور

از ایرادات متداول در تعمیر یخچال فریز و ساید بای ساید پاکشوما در نور توسط نمایندگی می توان به: برفک زدن یخچال از نوع نوفراست، افتادگی درب یخچال، شنیدن سرو صدای عجیب، خنک نشدن یخچال،‌ کار کردن بدون وقفه یخچال، خاموش شدن مکرر دستگاه، یکسره کار کردن دستگاه، روشن نشدن یخچال پاکشوما و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در نور

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در نور

در ادامه شما با مشاهده این قبیل مشکلات که ذکر می نماییم باید در اسرع وقت با مرکز مجاز تعمیرگاه برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در نور تماس گرفته و اگر مشکل شما قابل حل توسط شما باشد به صورت رایگان مشاوران به شما راهنمایی می کنند تا مشکلتان را خود حل کنید اما در صورتی که مشکل تخصصی باشد باید به وسیله کادر مجرب اقدام به تعمیر وسیله خود نمایید.

ایرادات رایج در تعمیر لباسشویی پاکشوما در نور

از ایرادات متداول در تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در نور توسط نمایندگی می توان به: عدم آبگیری دستگاه و وارد نشدن آب به آن، روشن نشدن لباسشویی بعد از تنظیم تایمر دستگاه، قطع شدن عملیات بعد از آبگیری، نشتی دستگاه، سر و صدای زیاد داشتن ماشین لباسشویی پاکشوما و… اشاره نمود

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در نور

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در نور

مرکز مجاز تعمیرگاه، خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی و سایر لوازم خانگی پاکشوما در نور را طی بیست و چهار ساعت شبانه روز در هفت روز هفته انجام می دهد، و ظرف کمتر از دو ساعت پرسنل تخصصی برای رفع ایراد در محل مربوطه حاضر می گردد. در صورتی که ماشین ظرفشویی پاکشوما شما عمر کوتاهی دارد یا سالیان متمادی است که از آن استفاده می کنید، در صورتی که این مشکلات زیر برای آن ایجاد شد بهتر است اقدام به سرویس ماشین نمایید.

ایرادات رایج در تعمیر ظرفشویی پاکشوما در نور

از ایرادات متداول در تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در نور توسط نمایندگی می توان به: مشکل روشن نشدن دستگاه، شسته نشدن درست ظرف­ها در ماشین ظرفشویی، خاموش شدن دستگاه در حین کار، سر و صدای غیرعادی ظرفشویی، نشت آب در زیر دستگاه، کار نکردن ماشین ظرفشویی، قفل نشدن درب دستگاه، خراب شدن برنامه های شست و شو که به دستگاه می دهید و… اشاره نمود.

نمایندگی تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاکشوما در نور

خدمات تعمیرات ماکروفر و مایکروویو پاکشوما در نور

مایکروویو و مایکروفر پاکشوما ، از جمله وسایل مورد مصرف در آشپزخانه است که برای گرم کردن و بعضا پختن غذا به کار میرود. به دلیل مشغله زیاد مردم و نداشتن وقت در برخی اوقات برای پخت و پز با گاز، اقدام به گرم کردن غذاهای سرد و فریز شده در یخچال یا فریزر خود می نمایند اما مانند هر وسیله دیگری، خرابی این دستگاه ها اجتناب ناپذیر می باشد، که در صورت خرابی دستگاه و نیازش به تعمیرات، در روند زندگی آنها ممکن است مشکل ایجاد شده. و به دلیل عادت نداشتن برخی افراد به صرف وقت برای گرم کردن غذا با گاز، توصیه می شود برای تعمیرات ماکروفر و ماکروویو پاکشوما با مرکز مجاز تعمیرگاه در نور تماس حاصل نمایید.

ایرادات رایج در تعمیر مایکروفر و ماکروویو پاکشوما در نور

از ایرادات متداول در تعمیر ماکروفر و مایکروویو پاکشوما در نور توسط نمایندگی می توان به: خاموش شدن دستگاه به صورت ناگهانی، نچرخیدن سینی فر ماکروفر، جرقه زدن دستگاه، خرابی درب و قفل درب دستگاه، خارج شدن دود از ماکروویو و… اشاره نمود.

خدمات تعمیرات کولر گازی پاکشوما در نور

بسته به مدل کولر گازی شما در هر مدلی که باشد، تعمیرکاران کولر گازی مرکز مجاز تعمیرگاه می توانند اقدام به عیب یابی کرده و در منزل یا محل مورد نظر شما در نور حاضر شده و جهت تعمیرات کولر گازی پاکشوما شما اقدام کنند. از ویژگی های مجاز تعمیرگاه در نور، سرعت در پیگیری کار شما می باشد. کار شما ضمانت شده و در صورتی که بعد از تعمیرات کولر گازی pakshoma شما دوباره همان نقص پیش بیاید به صورت رایگان اقدام به تعمیر مجدد می نماید. خدمات این مرکز به صورت 24 ساعته درهفت روز هفته می باشد. تعمیرکاران این مرکز، به صورت تخصصی آموزش دیده اند. از جمله مشکلات رایج به شرح زیر می باشد:

ایرادات رایج در تعمیر کولر گازی اسپلیت پاکشوما در نور

از ایرادات متداول در تعمیر کولر گازی اسپیلت پاکشوما در نور توسط نمایندگی می توان به: نشت گاز مبرد، نوزیدن باد از کولر گازی، خاموش نشدن دستگاه، نشت آب از کولر، سرو صدای غیر طبیعی دستگاه، نیاز به تعویض فیلتر هوا برای بهبود عملکرد کولر گازی، دستگاه به صورت خود به خود روشن یا خاموش می شود، مشکلات مربوط به بخش فنی یا سیم پیچی دستگاه و آمپر دستگاه، کاهش شارژ گاز دستگاه و کاهش برودت هوا، لرزش کولر گازی پاکشوما و… اشاره نمود.

در صورتی که برای لوازم خانگی pakshoma شما شامل یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ماکروفر، مایکروویو، سولاردام و کولر گازی اسپلیت مشکلی پیش آمد،‌ لطفا از دستکاری خودسرانه دستگاه پرهیز نمایید و سریعا و با مرکز مجاز تعمیرگاه به عنوان مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاکشوما در نور تماس حاصل نمایید تا فورا تعمیرکار خود را به محل شما در نور اعزام نماییم.

تلفن تماس:

۰۱۱۹۱۰۱۱۳۸۳

۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶

۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۵ (پاسخگویی شبانه روزی در سراسر نور )

۱۶۶۹ (شماره خدمات مشتریان بدون نیاز به پیش شماره و کد در سراسر نور . کافی است در هر جای نور که هستید فقط عدد ۴ رقمی ۱۶۶۹ را با تلفن ثابت یا همراه خود شماره گیری نمایید). چنانچه مشکلی با شماره ۴ رقمی داشتید می توانید بصورت شبانه روزی با شماره موبایل ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۵ تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo