نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در اردبیل

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

خرابی ماشین ظرفشویی ویرپول و نیاز آنها به تعمیر

مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه ارائه دهنده خدمات تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در تهران. در صورت خرابی هر یک از این وسایل از جمله برای تعمیرات ظرفشویی ویرپول باید از نمایندگی ­ها و یا تعمیرگاه های لوازم خانگی با تعمیرکاران متخصص مانند مرکز مجاز تعمیرگاه کمک بگیرید.

ارائه خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول مجاز تعمیرگاه

به دلیل یکسان بودن روش کار ماشین ظرفشویی، مدل ماشین برای تعمیرکار متخصص تفاوتی ندارد، نوع عیب و قطعات برند مربوطه مهم است که باید عیب یابی شده و در صورت نیاز تعمیر صورت گرفته و در غیر اینصورت از قطعات اورجینال برای تعویض قطعه استفاده گردد.

با تماس با مجموعه مجاز تعمیرگاه برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول خود می توانید در اسرع وقت، خدمات را در منزل یا محیط کار خود دریافت نمایید. در صورت حمل و نقل ماشین ممکن است در راه باعث اصابت ضربه و از بین رفتن بدنه آن شوید. با انجام این کار در محل به وسیله نمایندگی ها یا تعمیرگاه های تخصصی مانند مرکز مجاز تعمیرگاه، از رفت و آمد افراد غریبه به منزل مصون مانده و در قبال هر گونه خدمات این مجموعه می توانید ضمانت طولانی مدت دریافت کنید. به این صورت که، اگر در اثر تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول بعد از مدتی دوباره دستگاه دچار همان عیب شد، چنانچه تا قبل از 1 سال این مشکل را به مجاز تعمیرگاه گزارش دهید، دوباره به صورت رایگان آن مشکل عیب یابی مجدد و تعمیر شده و رضایت مشتری جلب می گردد.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول یا هر وسیله دیگری، طی بیست و چهار ساعت شبانه روز در هفت روز هفته انجام می گیرد، و ظرف کمتر از دو ساعت پرسنل تخصصی برای رفع ایراد در محل مربوطه حاضر می گردد.

در صورت خرابی موارد زیر می توانید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول اقدام کنید:

به طور کلی اگر ظرفشویی whirlpool شما دچار سر و صدای غیر عادی شد برای تعمیرات تماس بگیرید. اگر بعد از اتمام کار ماشین، ظروف شما دارای لکه های کثیفی بود، یا اینکه لکه های سفید و برفک بر روی ظروفتان مشاهده کردید برای تعمیر ماشین ظرفشویی اقدام کنید. مورد دیگر خطا در عملکرد مربوط به آب گیری و آبکشی دستگاه است. اگر ظروف شما بعد از پایان کار خیس بود و عمل خشک کردن درست صورت نگرفت ، به تعمیرات ظرفشویی ویرپول نیاز دارید.

خلل در بسته شدن صحیح درب، استشمام بوی بد در محفظه، خلل در روشن و خاموش شدن دستگاه از جمله موارد دیگر اقدام برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول می باشد.

ارور یا کد های خطا ماشین ظرفشویی ویرپول و پیام آنها

در ماشین های ظرفشویی دیجیتال که دارای صفحه نمایشگر می باشند، در صورت اشکال در عملکرد، کدهایی به صورت ارور و خطا در صفحه دیجیتال نمایان می شود که هرکدام نشان از قطعه یا بخشی است که خطا در آن رخ داده است:

 • کد خطا F1: وجود مشکل در سنسور دما.
 • کد خطا F2: احتمال وجود نشتی در دستگاه.
 • کد خطا F3: خرابی و مشکل داشتن سیستم گرمایش ماشین ظرفشویی.
 • کد خطا F4: عدم تخلیه آب دستگاه.
 • کد خطا F5: وجود مشکل در موتور دستگاه یا قفل شدن بازوی آبپاش.
 • کد خطا F6: عدم آبگیری دستگاه یا کم بودن فشارآب.
 • کد خطا F7: وجود مشکل در فلومتر دستگاه.
 • کد خطا F8: وجود آب بیش از حد در درون دستگاه.
 • کد خطا F9: آبگیری پی در پی ماشین ظرفشویی.
 • کد خطا FA: وجود مشکل در سنسور تشخیص میزان کثیفی آب.
 • کد خطا FB: خرابی شیر دیفرانسیل موتور.
 • کد خطا FC: سنسور تشخیص میزان سختی آب دچارمشکل شده است.

مشکلات رایج و متداول در تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول

در صورتی که ماشین ظرفشویی ویرپول شما عمر کوتاهی دارد یا سالیان متمادی است که از آن استفاده می کنید، در صورتی که این مشکلات برای آن ایجاد شد بهتر است اقدام به سرویس ماشین نمایید.

 • مشکل روشن نشدن ظرفشویی whirlpool

در صورت بروز این مشکل باید به صحت عملکرد برق دستگاه شک کرد. اگر به درستی درب دستگاه را چک کردید، که به درستی بسته شده باشد، یا مشکل از قفل درب و سوییچ درب ماشین نباشد، و ماشین دوباره به کار نیافتاد موارد دیگری باید بررسی شود. از جمله لوله تخلیه دستگاه ممکن است دچار مشکل باشد و به طور اتوماتیک دستگاه برای جلوگیری از مشکل روشن نشود، اگر مشکل از برد فنی دستگاه باشد، بهتر است برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با نمایندگی یا تعمیرگاه های ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی ویرپول مانند مجاز تعمیرگاه تماس حاصل فرمایید.

 • شسته نشدن درست ظرف­ها در ماشین ظرفشویی ویرپول

اگر ظروف را از ماشین بیرون آورده و لکه های چربی را روی آن مشاهده کردید، و یا دیدید اصلا شسته نشده ، باید بدانید اصلا آب وارد دستگاه نشده و اشکال از ورودی آب ماشین ظرفشویی می باشد. باید توسط متخصص ورودی آب چک شده و در صورت نیاز شیر برقی دستگاه که کنترل کننده ورودی و خروجی آب است تعویض شود.

ممکن است شلنگ ها دچار پارگی باشد یا شیر ها نیاز به چک کردن داشته باشند.

مشکل دیگر عدم تخلیه و مشکل در تخلیه آب است، اگر چاه پر باشد، پمپی که عمل تخلیه را برعهده دارد خراب بوده، در هرزآب جسم یا آشغال گیر کند، عمل تخلیه وشست و شو به درستی صورت نگرفته و این موضوع مهم به تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول احتیاج دارد.

حتی مشکل می تواند به سادگی این مطلب باشد که چیدمان ظرف ها درون مخزن به درستی صورت نگرفته و بازوهایی که به ظروف آب می پاشد، به ظرف ها گیر کرده و درست نمی تواند بچرخد.

 • خاموش شدن ماشین ظرفشویی ویرپول حین کار

اگر این اتفاق افتاد کنتور برق و سایر برق ها را چک کنید. اگر جریان برق مشکل نداشت ممکن است مشکل مربوط به فیوز حرارتی دستگاه که برق را به موتور و برد دستگاه می رساند ایراد داشته باشد.

ممکن است درب باز بوده و درست کیپ نباشد. و در صورتی که پنل الکتریکی دستگاه مشکل دار باشد در صورت نیاز تعمیر و در صورت تعمیر نشدن باید تعویض قطعه صورت گیرد.

برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول در صورت داشتن این ایراد هرگز خود اقدام به دستکاری ماشین نکنید.

 • سر و صدای غیرعادی ماشین ظرفشویی whirlpool

توصیه می شود برای استفاده از ماشین ظرفشویی ظرف ها را دستمال کشیده و آنها را در دستگاه جای دهید. زیرا گیر کردن تکه های آشغال در قطعات درون دستگاه باعث بروز این مشکل می گردد. هم چنین، در صورتی که تیغه آب پاش به ظروف گیر کند باعث بروز سر و صدا می شود. فن و پروانه هایی در دستگاه است که اگر چیزی به آن گیر کند این مشکل را ایجاد می کند. مورد دیگر بلبرینگ های بازوهای آب پاش است که اگر مشکل داشته باشد به صورت صدا خودش را بروز می دهد. ظروف را به درستی و بدون بی نظمی در دستگاه بچینید تا دچار این مشکلات نشده و در صورت نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول با مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه تماس بگیرید.

 • نشت آب در زیر ماشین ظرفشویی ویرپول

اگر هنگام کار کردن ماشین فرش یا کف آشپزخانه تان خیس شد درب دستگاه را چک کنید که باز نبوده باشد. در صورتی که درب دستگاه ترک خورده باشد باید با استفاده از جوش های پلاستیکی با دستگاه مخصوص اقدام به رفع نقیصه کنید. اگر مشکل مربوط به خرابی واشر دستگاه باشد، باید به تعویض واشر توسط تعمیرکار متخصص اقدام کنید.

مشکل دیگر ممکن است باز از چیدمان غلط ظروف باشد. یا اینکه دقت کنید از مایع شوینده به مقدار زیاد استفاده نکرده باشید.

اگر شلنگ تخلیه یا شلنگ های ورودی آب مشکل داشته و سوراخ باشد، ماشین شما دچار نشت آب می شود و برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول از طریق نمایندگی یا تعمیرگاه های لوازم خانگی مانند مجاز تعمیرگاه اقدام کنید.

موارد دیگر قابل ذکر :

 • اگر ماشین ظرفشویی تان کار نکرد، باید فیوز برق چک شده و کلید های پنل الکتریکی چک شود.
 • اگر قفل درب صورت نگیرد اصلا نباید اقدام به شست و شو کنید.
 • خراب شدن برنامه های شست و شو که به دستگاه می دهید سبب می شود که اختلال در کارکرد دستگاه صورت بگیرد.

روش درست و صحیح استفاده و نگهداری از ماشین ظرفشویی ویرپول

ماشین ظرفشویی در شست ظرف های انبوه بعد از مهمانی های بزرگ هم باعث کمک به افراد شده و هم در استفاده از انرژی آب صرفه جویی می کند. غیر از مهمانی شما می توانید ظرف ها را در طول روز جمع کرده و سپس به یکباره اقدام به شست و شوی آن نمایید. اگر از سرویس های آشپزخانه مهم و قیمتی خود استفاده می کنید، برای جلوگیری از شکست آن در اثر لیز خوردن هنگام شست وشو می توانید از ظرفشویی کمک بگیرید. در هر حال برای سهولت در انجام کارها و برای افزایش طول عمر دستگاه بهتر است به یک سری موارد حین مصرف دقت کنید تا به تعمیرات ماشین ظرفشویی نیاز پیدا نکنید.

برای اینکه به تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول با قیمت های بالا نیازمند نشوید باید در چیدمان درست و صحیح ظرف در دستگاه دقت کنید. بیش از ظرفیت یا کمتر از حد لازم ماشین را روشن نکنید. از شوینده های مرغوب متناسب با نوع ماشین ظرفشویی ویرپول تان استفاده کنید. اگر از نمک استفاده می کنید نوع اصل آن را استفاده کنید. فیلتر های دستگاه را مرتبا تعویض کنید. در صورتی که درب دستگاه مانند لاستیک میان درب مشکل پیدا کرد بهتر است برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول سریعا با نمایندگی یا تعمیرگاه های لوازم خانگی مانند مجاز تعمیرگاه تماس بگیرید. نشتی در اتصالات ورودی و تخلیه آب را جدی گرفته و به تعمیرکاران اطلاع دهید. ته مانده های غذا را پاک کرده و در دستگاه قرار دهید.

هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

در صورتی که با مرکز تعمیراتی مجاز تعمیرگاه تماس حاصل فرمایید، اگر مشکل دستگاه حاد نباشد می توانید با مشاوره و پیگیری آنها اقدام به برطرف کردن مشکل کنید. در صورتی هم که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه باشد با قطعات اورجینال طبق نرخ اتحادیه و قیمت روز بازار تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول شما انجام می گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo